Standardy Ochrony Dzieci przed Krzywdzeniem

Szanowni Rodzice oraz Uczniowie

W naszej szkole został opracowany dokument -Standardy Ochrony Dzieci przed Krzywdzeniem.
     W załączeniu umieszczone są "Standardy Ochrony Małoletnich" będące konkretnymi spisanymi regułami, zasadami, praktykami, które gwarantują, że małoletni w szkole są bezpieczni, nie doznają krzywdzenia ze strony pracowników, wolontariuszy, a co więcej i rówieśników. Szkoła ustanowiła i wprowadziła w życie „Standardy Ochrony Małoletnich” przed krzywdzeniem  i zapewnienia uczniom bezpieczeństwa na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
Prosimy o zapoznanie się z dokumentem i omówienie z dziećmi treści dotyczących właściwych zachowań wobec rówieśników a także przestrzegania zapisów "Regulaminu korzystania przez uczniów z telefonów komórkowych, odtwarzaczy i innego sprzętu elektronicznego które obowiązują w Publicznej  Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Przytyku.

Autor: Pedagog szkolny- Izabela Witkowska