Zabawa choinkowa

3 lutego 2024 r. odbyła się w naszej szkole, jak co roku, zabawa choinkowa, którą uświetnił DJ Zax. Były tańce, zabawy przygotowane przez samorząd uczniowski oraz układy taneczne prowadzone przez DJa. Rodzice zadbali o poczęstunek dla swoich pociech

Zabawa choinkowa  jest w naszej szkole jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla uczniów. 3 lutego odbyła się uroczysta zabawa karnawałowa, tradycyjnie kończąca pierwsze półrocze nauki. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną kolorowymi balonami oraz światłami. Uczniowie klas I – IV, a potem V – VIII licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Uczestnicy dyskoteki bawili się przy rytmach różnorodnej muzyki, przygotowanej przez DJ Zaxa. Były pociągi, kółeczka, tańce w parach, a także belgijka.

Dodatkową atrakcją było przygotowanie i poprowadzenie przez DJa wielu układów tanecznych, które bardzo podobały się uczniom. Dużą popularnością cieszyły się konkursy poprowadzone przez członków samorządu uczniowskiego: zabawa z krzesełkami, taniec z balonami oraz wygibasy w parach. Zwycięzcy (Antoni Patynowski, Hanna Duda i Lena Wójcik z kl. 7 b. nagrodzeni zostali gromkimi brawami.
    Pomiędzy tańcami uczniowie mogli odpocząć w salach przygotowanych dla każdej klasy oraz posilić się smakołykami przygotowanymi przez Rodziców. Zabawa była bardzo udana, a wszyscy uczniowie już czekają na kolejną.

Autor: Monika Brejtkop