Konkurs matematyczny MISTRZ MATEMATYKI

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Mistrz Matematyki! Jest on rozgrywany w nowym serwisie edukacyjnym Mathematics.live, który stanowi matematyczną odsłonę Dyktanda.pl.

Konkurs adresowany jest między innymi do uczniów szkół podstawowych i średnich, a także do studentów oraz do osób dorosłych. Na uczestników czekają zagadnienia o zróżnicowanym poziomie trudności. Udział w konkursie jest w pełni bezpłatny!

Do rywalizacji o tytuł Mistrza Matematyki można dołączyć TUTAJ.

Konkurs potrwa od 21 stycznia do 27 marca 2022 roku.

Na najlepszych uczestników czekają cenne nagrody rzeczowe! Organizatorzy podają także, ile punktów wystarczy uzbierać, aby zagwarantować sobie otrzymanie jednej z nagród gwarantowanych. Za sprawą cennych nagród gwarantowanych możesz mieć pewność, że Twój wysiłek zostanie nagrodzony. To Ty wybierasz, jaką nagrodę chcesz otrzymać! W konkursie Mistrz Matematyki określana jest tylko wartość nagród głównych i gwarantowanych. Od Ciebie zależy, na co przeznaczysz te środki.

Serdecznie zachęcamy do udziału i życzymy zdobycia wymarzonych nagród!

Autor: Agnieszka Warchoł