PODSUMOWANIE PROGRAMU ZŁOTE SZKOŁY NBP

W dniu 30 kwietnia skończyliśmy realizować program Złote Szkoły NBP a opis naszych zadań wysłaliśmy do NBP. Czekamy teraz na ocenę, tego, co zrobiliśmy. Dziękujemy wszystkim, którzy realizowali program: nauczycielom i uczniom. Szczególne podziękowania kierujemy do Drużyny Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej za wytrwałą pracę i ciekawe pomysły oraz do ekspertów: pani Sylwii Rębacz, Edyty Kępki i pana Roberta Bukowskiego za pomoc i poświęcony czas.  Dzięki realizacji projektu poznaliście wiele nowych terminów ekonomicznych i jednocześnie poszerzyliście swoją wiedzę i umiejętności w zakresie różnych przedmiotów.  Zgłaszając szkołę do programu nie tylko chcieliśmy zdobyć nagrodę, ale przede wszystkim, zachęcić Was do różnych działań, które robiliście wspólnie, pomimo trudności związanych z komunikacją w obecnej sytuacji pandemicznej. Przez te około półtora miesiąca byliśmy z pewnością  „Złotą Szkołą”.  Gratulujemy !

Dyrektor Szkoły - Izabela Witkowska

Koordynator programu – Joanna Leśnowolska