Powitanie Nowego Roku 2022

W dniu 19 stycznia 2022 roku klasa IVb wraz  z wychowawczynią Moniką Brejtkop oraz panią Ewą Tuszyńską przedstawiły program artystyczny " Powitanie Nowego Roku".  Wierszem, piosenką i tańcem młodzi aktorzy przywitali Nowy 2022 Rok. Szczególnym uznaniem cieszył się taniec w gorących rytmach do piosenki pt:"Sofia". Zarówno dziewczęta jak i chłopcy dali brawurowy popis swoich umiejętności taneczych. Rzecz jasna, na krok nie ustępowali im wokaliści i deklamatorzy. Przedstawienie podziwiali uczniowie klas I - III, pod opieką swoich wychowawców, którzy nagrodzili artystów gromkimi owacjami na stojąco.

Podczas apelu rozstrzygnięty został konkurs samorządu uczniowskiego pod hasłem "Święta w obiektywie".

Zwycięzcy - Marcelina Skrzypczyńska i Jakub Wojtunik z klasy IIb otrzymali dyplomy i słodki upominek.

Autor: Monika Brejtkop